Halowy Turniej Piłki Nożnej „HALNY CUP 2017”

Halowy Turniej Piłki Nożnej „HALNY CUP 2017”

Turniej odbył się w dniach 18,19,25,26 .03.2017 r. dla roczników 2003 ,2004,2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010  na hali sportowej w Łącku  z udziałem 8 drużyn w każdym roczniku. W  turnieju  brały udział  około  64 drużyny około 700 dzieci. Gorczańska Krynica jak co roku dbała o dobre nawodnienie zawodników. 
VI międzybranżowy puchar polski firm w halowej piłce nożnej

VI międzybranżowy puchar polski firm w halowej piłce nożnej

Mieliśmy przyjemność być partnerem na tym fantastycznym wydarzeniu, które w sposób najbardziej naturalny łączy i integruje. Studziliśmy pragnienie naszą wodą mineralną "Zakopiańska" i dodawaliśmy graczom energii do walki:-) W meczu finałowym reprezentacja KATOWICKICH WODOCIĄGÓW pokonała ZF-TRW GLIWICE 2:0. Brązowy medal zdobyli piłkarze firmy VOSS AUTOMOTIVE LEGNICKIE POLE, którzy pokonali w stosunku 3:1 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Z TORUNIA. Najlepszy bramkarz turnieju: Daniel Hemlowski - ZF-TRW...
Targi

Targi "Orzeł dystrybucji FMCG 2016" w Warszawie

W piątek mieliśmy przyjemność uczestniczyć na targach odbywających się na Stadionie Nardowym w Warszawie. "Orzeł dystrybucji FMCG 2016" to prestiżowe targii dla dystrybutorów i hurtowników. Nasze stoisko odwiedziło wiele osób, dzięki czemu mieliśmy możliwość zaprezentować naszą wizję, jakość i otwartość. Promowaliśmy wody lecznicze, mineralne oraz żródlane.  Targi upłyneły nam w przyjaznej atmosferze pełnej rozmów i degustacji.  
Kombinat Kultury 2016

Kombinat Kultury 2016

Przez dwa weekendowe dni w NCK wrzało jak w ulu. Dni otwarte, pomimo niesprzyjającej pogody, zgromadziły kilka tysięcy osób, pragnących przekonać się co przygotowaliśmy na nowy sezon. Zajęcia, warsztaty i spotkania, w których każdy mógł wziąć udział spowodowały, że wiele osób zdecydowało się wybrać coś dla siebie i zaprzyjaźnić z naszym Centrum

Owocobranie łącko 2016

Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem sportowych zmagań. Stało się to w trakcie IV Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego, który od tego roku nosi imię tragicznie i przedwcześnie zmarłego piłkarza GLKS Zyndram, a potem Ligi Oldbojów, Staszka Twardowskiego „Ketosa”. W turnieju udział wzięło pięć drużyn ze Słowacji i z Polski.
przeczytaj więcej »
« pierwsza«123456ostatnia »
 

O nas | Produkty | Woda do domu | Partnerzy i eventy | Rozrywka | Kontakt
© Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.