Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Węgierska 119; 33-300 Nowy Sącz
NIP 734 100 50 77; REGON 490509586
Rozlewnia Wód Mineralnych
34-607 Szczawa 496

 

Biuro Obsługi Klienta
Zamówienia i logistyka - Marcin Młynarczyk
Dokumentacja dostaw/faktury - Grażyna Rusnak

biuro@polskiewodylecznicze.pl
tel. 18 332 44 92

Godziny Pracy Biura
od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00

Marketing

marketing@polskiewodylecznicze.pl

tel. 18 332 44 92

Kierownik Działu Kontroli Jakości
i Technologii

Magdalena Hofman-Bieniek

m.bieniek@polskiewodylecznicze.pl
tel. 18 332 44 92 wew. 106

tel. 501 750 839

 

Region południowo-wschodni tj. woj.: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie
Kierownik Regionu - Paweł Kot
p.kot@polskiewodylecznicze.pl
tel. 508 314 617

Region południowo-zachodni tj. województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie
Kierownik Regionu – Dariusz Balcerowski
d.balcerowski@polskiewodylecznicze.pl
tel. 502 655 830

 

Region północno-wschodni tj. województwa: łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie i podlaskie

Kierownik Regionu – Tomasz Siedlecki

t.siedlecki@polskiewodylecznicze.pl
tel. 502 785 169

 

Region północno-zachodni tj. województwa: wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i zachodniopomorskie

Kierownik Regionu - Sławomir Wasielewski

s.wasielewski@polskiewodylecznicze.pl
tel. 500 719 524

Przedstawiciel handlowy małopolskie - Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Nowy Targ, Zakopane

Małgorzata Wilusz-Kołdras

m.wilusz-koldras@polskiewodylecznicze.pl

tel. 508 314 579

Przedstawiciel handlowy małopolskie - Kraków, Myślenice, Wieliczka, Bochnia

Maciej Bernat

m.bernat@polskiewodylecznicze.pl

tel. 502 550 961


Przedstawiciel handlowy podkarpackie i lubelskie

Sabina Moriak

s.moriak@polskiewodylecznicze.pl

tel. 508 315 183

 

Przedstawiciel handlowy opolskie i dolnośląskie
Wojciech Konarski

w.konarski@polskiewodylecznicze.pl

tel. 502 655 681

Przedstawiciel handlowy śląskie - Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Będzin, Bytom, Tarnowskie Góry
Janusz Majewski

j.majewski@polskiewodylecznicze.pl

tel. 502 655 690


Przedstawiciel handlowy śląskie - Mikołów, Żory, Pszczyna, Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Gliwice

Dawid Balcerowski

d.balcerowski2@polskiewodylecznicze.pl 
tel. 502 655 684

 

Przedstawiciel Handlowy Warszawa i województwo mazowieckie

Mateusz Czarnecki

m.czarnecki@polskiewodylecznicze.pl

tel. 515 294 290



Przedstawiciel handlowy śląskie – Bielsko-Biała, Wisła, Ustroń, Żywiec, Andrychów, Czechowice-Dziedzice, Bieruń, Oświęcim

Szymon Staniszewski

s.staniszewski@polskiewodylecznicze.pl

tel. 515 294 297

 

Przedstawiciel handlowy śląskie - Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Myszków oraz Wieluń i Radomsko
Tomasz Placek

t.placek@polskiewodylecznicze.pl

tel. 515 294 291


Przedstawiciel handlowy Łódź i województwo łódzkie poza Wieluń i Radomsko

Michał Andrzejczyk

m.andrzejczyk@polskiewodylecznicze.pl

tel. 502 336 402

O nas | Produkty | Woda do domu | Partnerzy i eventy | Rozrywka | Kontakt
© Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.