Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Węgierska 119; 33-300 Nowy Sącz
NIP 734 100 50 77; REGON 490509586
Rozlewnia Wód Mineralnych
34-607 Szczawa 496

 

Biuro Obsługi Klienta
Zamówienia i logistyka - Marcin Młynarczyk
Dokumentacja dostaw/faktury - Grażyna Rusnak

biuro@gorczanska.com.pl
tel. 18 332 44 92

Godziny Pracy Biura
od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00

Marketing

marketing@gorczanska.com.pl

tel. 18 332 44 92

Kierownik Działu Kontroli Jakości
i Technologi

Magdalena Hofman-Bieniek

m.bieniek@gorczanska.com.pl
tel. 18 332 44 92 wew. 106

tel. 501 750 839

Region południowo-wschodni tj. woj.: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie
Kierownik Regionu - Paweł Kot
p.kot@gorczanska.com.pl
tel. 508 314 617


Region południowo-zachodni tj. województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie

Kierownik Regionu – Gabriela Cieślar
g.cieslar@gorczanska.com.pl
tel. 502 655 684

 

Region centralny tj. województwa: łódzkie, wielkopolskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie i pozostała część Polski

Dyrektor handlowy – Tomasz Godula

t.godula@gorczanska.com.pl
tel. 502 655 830

Przedstawiciel handlowy małopolskie -
Nowy Sącz, Limanowa

Tomasz Kulig

t.kulig@gorczanska.com.pl

tel. 508 314 579

Przedstawiciel handlowy małopolskie - Zakopane, Nowy Targ, Rabka Zdrój, Myślenice, Kraków

Szymon Kracik

s.kracik@gorczanska.com.pl

tel. 502 550 961

Przedstawiciel handlowy podkarpackie i lubelskie

Sabina Moriak

s.moriak@gorczanska.com.pl

tel. 508 315 183

 

Przedstawiciel handlowy opolskie i dolnośląskie
Joanna Makarewicz

j.makarewicz@gorczanska.com.pl

tel. 502 655 681


Przedstawiciel handlowy śląskie - Bielsko-Biała, Tychy, Bytom, Zabrze, Gliwice
Janusz Majewski

j.majewski@gorczanska.com.pl

tel. 502 655 690


Przedstawiciel handlowy śląskie - Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Artur Paczuła

a.paczula@gorczanska.com.pl 
tel. 502 655 684

 

Przedstawiciel Handlowy Warszawa i województwo mazowieckie

Michał Szumel

m.szumel@gorczanska.com.pl 
tel. 502 785 169

 

O nas | Produkty | Woda do domu | Partnerzy i eventy | Rozrywka | Kontakt
© Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.