Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Węgierska 119; 33-300 Nowy Sącz
NIP 734 100 50 77; REGON 490509586
Rozlewnia Wód Mineralnych
34-607 Szczawa 496

 

Biuro Obsługi Klienta
Zamówienia i logistyka-Tomasz Talar
Dokumentacja dostaw / Faktury-Grażyna Rusnak

biuro@gorczanska.com.pl
tel. 18 332 44 92

Godziny Pracy Biura
od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00

Marketing

marketing@gorczanska.com.pl

tel. 18 332 44 92


Produkcja

Henryk Stępka - Kierownik Produkcji
tel. 18 332 44 92 wew. 107
tel. 502 785 169

Kierownik Działu Kontroli Jakości
i Technologi

Magdalena Hofman-Bieniek

m.bieniek@gorczanska.com.pl
tel. 18 332 44 92 wew. 106

tel. 501 750 839

Region południowo-wschodni tj. województwa: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
i
lubelskie
Kierownik Regionu - Paweł Kot
p.kot@gorczanska.com.pl
tel.508 314 617


Region południowo-zachodni tj. województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie

Kierownik Regionu – Gabriela Cieślar
g.cieslar@gorczanska.com.pl
tel. 502 655 684

 

Region centralny tj. województwa: łódzkie, wielkopolskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie i pozostała część Polski

Dyrektor handlowy – Tomasz Godula

t.godula@gorczanska.com.pl
tel.502 655 830

 

Przedstawiciel Handlowy - Zakopane, Nowy Targ, 
Rabka Zdrój, Myślenice, Kraków

Szymon Kracik

s.kracik@gorczanska.com.pl

tel. 502 550 961


Przedstawiciel Handlowy Śląsk - Racibórz i okolice
Mieczysław Osłapiński

m.oslapinski@gorczanska.com.pl

tel. 502 655 681


Przedstawiciel Handlowy Śląsk - Bielsko-Biała, Tychy, Bytom, Zabrze, Gliwice
Janusz Majewski

j.majewski@gorczanska.com.pl

tel.502 655 690


Przedstawiciel Handlowy Śląsk - Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Artur Paczuła

a.paczula@gorczanska.com.pl 
tel. 502 655 684

 

Przedstawiciel Handlowy- Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Tarnów

Tomasz Kulig

t.kulig@gorczanska.com.pl

tel.508 314 579


Przedstawiciel Handlowy – Podkarpacie i Lubelszczyzna

Mariusz Kasprzyk

m.kasprzyk@gorczanska.com.pl

tel.508 315 183

 

O nas | Produkty | Woda do domu | Partnerzy i eventy | Rozrywka | Kontakt
© Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.