Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Węgierska 119; 33-300 Nowy Sącz
NIP 734 100 50 77; REGON 490509586


Rozlewnia Wód Mineralnych
34-607 Szczawa 496

 

Biuro Obsługi Klienta
Zamówienia i logistyka-Tomasz Talar
Dokumentacja dostaw / Faktury-Grażyna Rusnak

biuro@gorczanska.com.pl
tel. 18 332 44 92

 

Godziny Pracy Biura
od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00


Marketing

Gabriela Mikulska

marketing@gorczanska.com.pl

tel. 18 332 44 92 wew 104


Produkcja

Henryk Stępka - Kierownik Produkcji
tel. 18 332 44 92 wew. 107
tel. 502 785 169

Kierownik Działu Kontroli Jakości i Technologi

Magdalena Hofman-Bieniek

m.bieniek@gorczanska.com.pl

tel. 501 750 839

 

Region Małopolska (z rozwijaną KIELECCZYZNĄ)
Region Podkarpacie (z rozwijanym LUBELSKIM).

Kierownik Regionu - Paweł Kot
p.kot@gorczanska.com.pl
tel.508 314 617


Region Śląsk, Region Opole, Region Dolny Ślask
Kierownik Regionu - Piotr Rzeszótko
p.rzeszotko@gorczanska.com.pl
tel.502 550 860

 

Region centrum (mazowieckie, łódzkie, wielkop.,kujawsko-pomorskie)
Kierownik Regionu – Bogumił Wójciak
b.wojciak@gorczanska.com.pl
tel.502 551 303

Przedstawiciel Handlowy - Zakopane, Nowy Targ,
Rabka Zdrój okolice

Szymon Kracik

s.kracik@gorczanska.com.pl

tel. 502 550 961

 

Przedstawiciel Handlowy Śląsk - Racibórz i okolice
Mieczysław Osłapiński

m.oslapinski@gorczanska.com.pl

tel.502 655681


Przedstawiciel Handlowy Śląsk - Tychy i okolice -
Janusz Majewski

j.majewski@gorczanska.com.pl

tel.502 655 690


Przedstawiciel Handlowy Śląsk Bielsko-Biała i Podbeskidzkie - Gabriela Cieśla

g.cieslar@gorczanska.com.pl
tel. 502 655 684

 

Przedstawiciel Handlowy- Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Tarnów

Tomasz Kulig

t.kulig@gorczanska.com.pl

tel.508 314 579

 

O nas | Produkty | Woda do domu | Partnerzy i eventy | Rozrywka | Kontakt
© Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k.